FAQ “Redfox Homeschool“

Питання і відповіді

Школа є приватною, ліцензованою, ТОВ зареєстроване у місті Чернігові.

Працюємо за програмою Міністерства Освіти України.

У нашій школі поглиблене вивчення математики у 10 та 11 класах.

Англійська мова вивчається з 1 класу, у 5 класі кожен учень обирає для вивчення другу іноземну мову - німецьку чи французьку

Так, за вашим бажанням, третю мову можна вивчати факультативно.

Атестат про освіту державного зразка. ДПА та ЗНО, як і в інших школах, є обов'язковими.

Навчання можна розпочинати у будь-який період навчального року.

Вартість навчання становить 2900 грн за місяць.

Так. Ви можете обрати предмети, які вас цікавлять, як додаткові заняття до вашої основної школи. Також на базі школи працюють репетитори з окремих предметів та курси з підготовки до ДПА та ЗНО

Дистанційне спілкування здійснюється за допомогою електронної пошти, існує чат між кожним учнем і вчителем, on-line зустрічі відбуваються у zoom та google meet.

Урок складається із текстового матеріалу, відеороликів, таблиць, схем, малюнків, фото; у кінці кожного уроку є завдання на закріплення та перевірку вивченого матеріалу.

Урок складений тільки з основного матеріалу, а додатково є посилання на більш розгорнутий матеріал, якщо дитина цікавиться цим предметом і хоче дізнатися більше.

Завжди є можливість повернутися до вивченого матеріалу.

Як тільки учень виконав та надіслав завдання уроку, вчителеві в його особистий кабінет на сайті приходить повідомлення, що найдійшла відповідь; вчитель перевіряє роботи та оцінює їх. Якщо вчитель вважає за потрібне, то повертає роботу на доопрацювання чи виконання роботи наново. Окрім поурочного оцінювання, існує тематичне, семестрове та оцінювання за рік.

Оцінюються тільки знання учня, повністю відсутнє особисте (позитивне чи негативне) ставлення вчителя до дитини.

Учень має також можливість виправити свою оцінку. Для цього необхідно переробити завдання.

Популярними є тестові завдання, коли потрібно вибрати правильну відповідь; є так звані письмові завдання - їх учень виконує безпосередньо на сторінці уроку на сайті; аудіо- та файлові завдання необхідно виконати, наприклад, в зошиті, альбомі, сфотографувати, записати на диктофон, потім прикріпити та надіслати вчителеві.

У школі є розклад уроків на кожен день і рекомендований час занять. Але особливість полягає в тому, що ви самостійно обираєте зручний для занять час, а тривалість уроку для кожної дитини різна, тому що швидкість сприйняття матеріалу - індивідуальна.

Окрім того, допускається можливість відразу пройти всі уроки з певної теми та отримати оцінки, а наступні тижні займатися іншими предметами.

У зв'язку з відсутністю очних класів, дитина та батьки самостійно вибирають соціальне оточення.

Дитина може навчатися не тільки сидячи вдома, а й з будь-якого куточка світу, головне - наявність Інтернету, телефона із фотокамерою.

В учня є можливість закінчити навчання екстерном, тобто програму 10 та 11 класів скласти за один рік. Завдяки цьому залишиться цілий рік на підготовку предметів, необхідних для вступу до ВУЗу та навчання на курсах за бажанням.

У кожного учня свій логін та пароль для входу до власного кабінету на сайті. Тільки дитина та її батьки мають можливість бачити оцінки.

Кожна дитина - особистість зі своїми бажаннями та потребами. Уроки формуються таким чином, щоб дитині було максимально легко засвоїти матеріал. Немає потреби переходити на інші сайти.

Є можливість спілкування з учителем. Поняття конфліктів між учнями та вчителями відсутнє.

Окрім загальношкільної програми, дитина може, за бажанням, отримати практичні знання й спробувати себе в різних професіях, щоб у майбутньому обрати професію своєї мрії. Саме з цією метою ми розпочинаємо програму профорієнтаційних курсів.

Окрім надання всесторонніх знань, ми прагнемо навчити вашу дитину думати, аргументувати відповіді, ставити питання, економити час, швидко знаходити відповідну інформацію та вміти відокремлювати головне і другорядне, планувати день, відповідати за власні результати та рішення, завжди залишатися людяною та відкритою, довіряти та бути впевненою в собі. Цікавим є сам формат навчання: дитині надається вибір часу, місця, предмету за розкладом чи поза ним, можливість вдосконалювати знання, підвищувати оцінки, а також відвідувати улюблені гуртки чи секції.