Приклад уроків “Redfox Homeschool“

Як проходить урок

 • Уроки проходять на власній навчальній платформі школи. Кожному учню надається доступ до особистого кабінету з індивідуальним паролем.

 • Обираючи предмет із рекомендованого розкладу уроків учень вивчає матеріал уроку. Навчальний матеріал кожної теми викладений у повному обсязі. Урок складається із тектового матеріалу, відеороликів, таблиць, схем, малюнків, фото.

 • В кінці уроку учень обов'язково виконує завдання на закріплення вивченого матеріалу та перевірку знань. Після виконяння завдань учень надсилає їх на перевірку вчителю.

  Вправи на закріплення знань бувають такого вигляду:

  - тестування - це завдання із вибором правильної відповіді із запропонованих варіантів;

  - письмові завдання - виконуються безпосередньо на сторінці уроку набираючи відповідь на клавіатурі;

  - файлові завданна - це письмові завдання, що виконуються в зошиті, завдання із виконанням в альбомі, в картах та атласах, фото-завдання, які прикріпляються до завдання та надсилаються вчителю на перевірку;

  - аудіофайли та відео, що записує учень.

 • Постійний контакт з вчителем - учень завжди може написати вчителеві у чат або на електронну пошту, якщо у нього є питяння щодо уроку, якщо хоче покращити оцінку або виконати якусь додаткову роботу, або замовити зустріч в on-line.

  Спілкування з учителем також здійснюється через онлайн-лекції, предметні вебінари, телефонні консультації.

 • Як тільки вчитель перевірив завдання виконані учнем на уроці в журналі, на власній сторінці учня, з'являється оцінка, а в чаті можливий коментар від вчителя.

Приклад відео-уроку